شرکت طب جویان طبیعت با سالها تجربه در زمینه اصلاح الگوی کشت ، با ترویج کشاورزی نوین و باغداری مدرن جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزان همراه با حفظ محیط زیست با درختکاری نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو آماده عقد قرارداد تضمینی با سوددهی عالی در سراسر کشور ایران میباشد.

سه اصل مهم در کشاورزی امروز ایران که توسط شرکت طب جویان طبیعت توصیه و اجرا میشود

۱_ محصولی کشت کنیم که قابل نگهداری باشد یعنی هر چه بماند نه تنها خراب نشود بلکه باارزش تر هم بشود . تا دلال نتواند به کشاورز ضرر برساند.

۲_ محصولی کشت کنیم که آب کمتری نیاز داشته باشد و برای محیط زیست کشور ما، ایران مناسب باشد ، کشور ما بیشتر خشک و کم آب هست .

۳_ محصولی کشت کنیم که سوددهی بسیار عالی داشته باشد و ارزش تولیدش خیلی بیشتر از مصرف آب معدنی باشد. زیرا ما آب و خاک و انرژی را صرف میکنیم تا نتیجه با ارزش تری تولید کنیم .

کاشت درخت پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو اینگونه است .

درخت پالونیا انواع مختلف دارد که برخی گونه ها ارزش کشت تجاری ندارد . ما سالها گونه های مختلف پالونیا را در شهرها و شرایط مختلف ایران تست و بررسی کردیم . تفاوت در جنس ، قلمه نوع واریته و روش تولید و عقیم بودن بذرش و مقاومت نهال به سرما و گرما و مقاومت در برابر تنش های دمایی و سرعت رشد و حجم چوب دهی را بررسی کردیم تا بتوانیم بهترین نهال را تولید کنیم که در سراسر ایران جواب دهد و کمترین قیمت پالونیا هیبرید اصلاح شده تضمینی را با مشاوره و نظارت و خرید تضمینی محصول ارائه دهیم

یک اصل مهم در شرکت طب جویان طبیعت : تکمیل چرخه یک محصول کشاورزی از تولید تا مصرف است . این چرخه شامل سه بخش زیر است :

1- تولید و فروش بهترین نهال پالونیا هیبرید

2- آموزش نگهداری نهال همراه با قرارداد بلند مدت مشاوره و نظارت تا برداشت بهترین محصول با سوددهی عالی

3- بازاریابی و خرید تضمینی محصول

کشاورزی نوین و اقتصادی با اجرای باغداری مدرن و اجرای کشت های گلخانه ای اصلاح شده با گلخانه های هیدروپونیک و ایرپونیک و راهکارهای نوین در کشاورزی لازمه اصلاح الگوی کشاورزی امروز ایران هست .


طراحی و ساخت وبسایت توسط www.shopikar.com