شرکت طب جویان طبیعت بنیان با سالها تجربه در زمینه اصلاح الگوی کشت ، با ترویج کشاورزی نوین و باغداری مدرن جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزان همراه با حفظ محیط زیست با درختکاری نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو و نهال پسته اصلاح شده مقاوم ایرانی و نهال های نوین اقتصادی آماده تولید و تامین نهال های نوین اصلاح شده با مشاوره و نظارت تا برداشت و سوددهی تجاری محصول در سراسر کشور ایران میباشد.

سه اصل مهم در کشاورزی امروز ایران که توسط شرکت طب جویان طبیعت بنیان tebjoo توصیه و اجرا میشود

۱_ محصولی کشت کنیم که قابل نگهداری باشد یعنی هر چه بماند نه تنها خراب نشود بلکه باارزش تر هم بشود . تا دلال نتواند به کشاورز ضرر برساند.

۲_ محصولی کشت کنیم که آب کمتری نیاز داشته باشد و برای محیط زیست کشور ما، ایران مناسب باشد ، کشور ما بیشتر خشک و کم آب هست .

۳_ محصولی کشت کنیم که سوددهی بسیار عالی داشته باشد و ارزش تولیدش خیلی بیشتر از مصرف آب معدنی باشد.زیرا ما آب و خاک و انرژی را صرف میکنیم تا نتیجه با ارزش تری تولید کنیم .

کاشت درخت پالونیا هیبرید اصلاح شده طبجو و نهال پسته اصلاح شده ایرانی اینگونه هستند .

نهال درخت پالونیا هم مانند نهال پسته انواع مختلف دارد که برخی گونه ها ارزش کشت تجاری ندارد . ما سالها گونه های مختلف پالونیا و پسته و چندین گیاه و درخت تجاری دیگر را مورد تحقیق ، بررسی تست و تولید و تجربه در شهرها و شرایط مختلف ایران قرارداده ایم . تفاوت در جنس ، قلمه نوع واریته و روش تولید و عقیم بودن بذرش و مقاومت نهال به سرما و گرما و مقاومت در برابر تنش های دمایی و سرعت رشد و حجم چوب دهی و میزان و کیفیت محصول و بازار مصرف آنها را بررسی کردیم تا بتوانیم بهترین نهال را تولید کنیم که در سراسر ایران جواب دهد و کمترین قیمت نهال هیبرید اصلاح شده و با کیفیت تجاری را با مشاوره و نظارت و خرید تضمینی محصول ارائه دهیم.

یک اصل مهم در شرکت طب جویان طبیعت بنیان : تکمیل چرخه یک محصول کشاورزی از تولید تا مصرف است . این چرخه شامل سه بخش زیر است :

1- تولید و فروش بهترین نهال اصلاح شده هیبرید و بهنژاد شده

2- آموزش نگهداری نهال همراه با مشاوره و نظارت تا برداشت بهترین محصول با سوددهی عالی

3- بازاریابی فروش و خرید تضمینی محصول تجاری.

آماده اعطای نمایندگی و همکاری با جوانان و سرمایه گذاران فعال و دلسوز ایران در سراسر کشور عزیزمان هستیم.

به امید ایرانی آباد و شاد🕊🌳💚

به امید سبزشدن وطن عزیزمان زمین 🌍

کشاورزی نوین و اقتصادی با اجرای باغداری مدرن و اجرای کشت های گلخانه ای اصلاح شده با گلخانه های هیدروپونیک و ایرپونیک و راهکارهای نوین در کشاورزی لازمه اصلاح الگوی کشاورزی امروز ایران هست .


طراحی و ساخت وبسایت توسط www.shopikar.com