شرکت طب جویان طبیعت از کلیه کشاورزان و سرمایه گذاران و علاقه مندان به محیط زیست دعوت می نماید تا در کاشت بهترین گونه گیاه پالونیا و کاشت درخت پائولونیا (paulownia ) پالونیا ی هیبریدی و اصلاح شده تضمینی با سوددهی عالی سرمایه گذاری نمایند . چوب درخت پالونیا  بهترین چوب صنعتی است و برگهای پالونیا بهترین علوفه دام میباشد  و شکوفه های بسیار زیبای درخت پالونیا هم خاصیت دارویی دارند و برای پرورش زنبور عسل کاربرد دارند. برگ های این درخت ده برابرسایر درختان اکسیژن تولید میکنند . بهترین کشت تلفیقی با گیاهان دیگر هستند و خاک بیابان را به خاک حاصلخیز تبدیل میکنند.  درخت پالونیا هیبرید معجزه طبیعت است. گیاه پالونیا گونه های مهاجم و غیر اصلی هم در بازار  وجود دارد که ارزش اقتصادی برای کاشت به عنوان زراعت چوب درخت پالونیا ندارند .

سه اصل مهم شرکت طب جو برای برنامه ریزی کشاورزی مدرن در شرایط فعلی ایران عبارتند از :

1- کشت محصولی که کم آب باشد . ( علت :با توجه به نابود شدن منابع آبهای زیر زمینی کشور و عدم مدیریت بارش و تولید باران و نیاز شدید به حفظ محیط زیست )

2- کشت محصولی که دائمی و با دوام باشد . (علت : دائمی یعنی با یک بار خرید ، بطور دائم نسل اندر نسل بتوانند ازآن استفاده کنند . بادوام یعنی کشاورز مجبور نباشد از ترس خراب شدن محصول به هر قیمتی به دلال ها بفروشد .)

3- سوددهی بسیار بالایی داشته باشد. ( علت : بهبود رفاه اجتماعی و بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزان و جامعه با جلوگیری از هدر دادن آب .)

  هر نهال پالونیای هیبریدی اصلاح شده طب جو امسال ۵۵ هزار تومان هست که با توجه به تعداد و سطح زیر کشت تخفیف داده میشود .حدود پنج سال بعد از کاشت درخت پالونیا ، هر درخت به ارتفاع ۱۵ تا ۲۰ متر و به قطر حدود ۴۰ سانتی متر میرسد و ارزش حداقل یک ملیون و پانصد هزار تومان به قیمت روز را دارد که در هکتار از ۶۷۰ عدد تا حداکثر ۱۰۰۰ عدد کشت میشود . آموزش و مشاوره و نظارت ما به همراه قرارداد بلند مدت تضمین عقیم بودن بذر درخت و تضمین خرید محصول به شما داده میشود .  

بهترین نهال تضمینی پائولونیا (پالونیا) نهال هیبریدی اصلاح شده سریع رشد با تضمین عقیم بودن بذر آن است ، زیرا اگر بذر این درخت عقیم نباشد گونه مهاجم محسوب میشود بطوریکه هر درخت بالغ حداقل ۲ ملیون بذر در سال تولید میکند که اگر در مزرعه اطراف این درخت ریخته شود و شرایط رشد محیا شود بصورت علف هرز رشد میکند و نه درخت میشود و نه اجازه رشد به محصول مزرعه مجاور میدهد.

جهت کمک به اقتصاد کشاورزان و جهت ترویج فرهنگ درختکاری و کشاورزی نوین و حفظ محیط زیست از کشاورزان ، سرمایه گذاران و علاقه مندانی که دنبال تولید ضمانت شده با منفعت مناسب می باشند دعوت می شود در کانال تلگرام زیر عضو شوند و با درخت سریع الرشد پائولونیا آشنا شوند و مطالعه کنند . ما جوابگوی سوال های شما هستیم. همراه با خرید تضمینی محصول.

برای اصلاح الگوی کشت و ترویج فرهنگ درختکاری و کشاورزی نوین و حفظ محیط زیست و کمک به اقتصاد کشاورزان از سرمایه گذاران ، علاقه مندان و کشاورزانی که دنبال محصول تضمینی با سوددهی عالی هستند دعوت میشود تا درکاشت گونه هیبرید اصلاح شده این درخت اقدام نمادیند .

فیلم و توضیح برخی از نمونه کارها در کانال های شرکت :    

کانال تلگرام شرکت طب جو   telegram.me/tebjoo 

کانال آپارات شرکت طب جو  www.aparat.com/tebjoo

          اینستاگرام       https://www.instagram.com/tebjoo

جهت اطلاع بیشتر با شماره زیر در ارتباط باشید. 

  09337227787   🌳    09037418248   🌳  09173056193

 

 

 درخت پالونیا ( پائولونيا Paulownia ) يا درخت امپراتريس که از هزاران سال پيش در کشور چين کشت می شده است . مردم آن کشور سالهاست درختان پائولونيا را به نشانة خوش يمني و تقدس در اطراف منزل خود مي کارند . اما امروزه با کشف بيشتر خصوصيات چوب و رشد اعجاب انگيز آن موجبات کشت وسيع اين درختان در چين فراهم گرديده است. 

 تفاوت رشد نهال پالونیای هیبریدی اصلاح نژاد شده و نهال معمولی در شرایط یکسان درعکس زیرقابل مشاهده است.

 

در سال ۱۷۸۱ گیاهشناسی سوئیسی بنام تونبرگ در کتاب فلور ژاپن نام علمی درخت پائولونیا (پالونیا paulownia ) را به جنس این درخت گذاشت . و چند سال بعد دانشمندان چینی این گیاه را در زیر تیره  scrophulariacea قراردادند و ۹ گونه آن به نام های زیر شناسایی کردند :

  • 1- p.fortunei  
  • 2- p.catalpifolia
  • 3- p.elongata
  • 4- p.kawakamii
  • 5- p.fargesii
  • 6- p.taiwainana
  • 7- p.albipholea
  • 8- p.tomentosa
  • 9- p.australis

 

که نوع پالونیای هیبریدی ترکیب ژنتیکی اصلاح شده این نهال هم هست که انواع مختلف دارد وتوسط کشورها و شرکت های مختلف تولید می شود .

نوع هیبریدی شرکت ما مقاومت دمایی بالاتر و رشد سریعتر و چوب باکیفیت تری تولید می کند و هیچ گونه تهاجم وآفتی برای مزارع مجاور ندارد .

لطفا دقت بفرمایید.

شرکت ما سالها گونه های پالونیا را از کشورهای مختلف بررسی کردیم و در شهرها و دما ها و ارتفاع های مختلف تست کردیم و تفاوت در جنس ، قلمه ، واریته ،

روش تولید و عقیم بودن بذرش و مقاومت نهال به گرما و سرما و تنش های دمایی و سرعت رشد و حجم چوب دهی را بررسی کردیم تا بتوانیم بهترین نهال را

تولید کنیم که در سراسر کشور رشد اقتصادی داشته باشد و کمترین قیمت نهال پالونیا هیبرید تضمینی را با قرارداد مشاوره ،نظارت و خرید تضمینی محصول ارائه دهیم .

اگر به دنبال شغلی مناسب با درآمد عالی هستید؟ 
اگر از شغل اول خود درآمد کافی کسب نمی کنید و به دنبال شغل دوم هستید؟ 
پس همین امروز دست به کار شوید و شغل پرسود خود را شروع کنید.

کانال تلگرام شرکت طب جو  www.telegram.me/tebjoo

کانال آپارات شرکت طب جو  www.aparat.com/tebjoo

09173056193

 

* * *  برخی کاربردهای درخت پائولونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده طب جو ، درخت پالونیا : 

 

1- درخت پائولونیا ده برابر سایر درختان اکسیژن تولید میکند و باعث حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا میشود. 

2- درختی کم آب در کشاورزی است بطور میانگین یک متر مکعب در سال آب نیاز دارد یعنی هر درخت 50 لیتر در هفته با یک قطره چکان آبیاری میشود.

3- درختی پالونیا درختی دائمی است که بیش از 300 سال عمر میکند . در مزارع چوب پالونیا هر 4 تا 10 سال قابل برداشت هست.

4- با هر بار برش درخت مجددا از ریشه جوانه میزند و رشد میکند .

5- درخت پالونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده شرکت طب جو هرگز محاجم نیست زیرا با تضمین عقیم بودن بذر درخت ، نهال را در اختیار کشاورز قرار میدهیم .وقتی نهالی بذرش عقیم میشود رشد بهتری دارد و در برابر آفات و تنش های دمایی مقاوم تر میشود . هرچند قلمه ساقه و ریشه این درخت قابل تکثیر هست .

6- درخت پالونیا سریع الرشد ترین درخت دنیاست. طی چهار سال دشتی را به جنگلی سرسبز و پولساز و زیبا تبدیل میکند.که باعث جلوگیری از نابودی جنگها میشود.

7-درخت پالونیا هیبریدی اصلاح نژاد شده، سود دهی اقتصادی بسیار خوبی دارد . سوددهی ازبرگ ها ، شکوفه ها ، چوب و سرشاخه های درخت است.

8- برگ درخت پائولونیا بهترین علوفه برای دام هست و خاصیت دارویی دارد طب جو به قیمت یونجه خرید تضمینی مینماید.

9- شکوفه های بسیار زیبای درخت پالونیا بیشترین گرده جهت پرورش زنبور عسل را دارد و زنبور نیازی به شکر ندارد بنابراین عسل پالونیا کاملا طبیعی و باارزش هست و طب جو خرید تضمینی عسل پالونیا دارد.

10- از سرشاخه های آن بهترین خمیر کاغذ سازی دنیا را میتوان تولید کرد.متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده خمیر کاغذ هستیم در حالی که کاغذ یک کالای استراتژیک است . البته ضایعات چوب پالونیا برای صنعت زغال سازی و تولید سوخت بخاری فسیلی هم استفاده میشود.

 

11- چوب پالونیا بسیار سبک ، محکم و مقاوم است .عایق رطوبت و حرارت و صوت است . چوب پالونیا در دمای 470 درجه سانتی گراد شروع به سوختن میکند.

( لینک فیلم تست آتش چوب پالونیا          www.aparat.com/v/Pxy0I  )

12- کابردهای چوب پالونیا بسیار گسترده است و ارزش آن از چوب روسی بیشتر است ولی در کشور ما شرکت طب جو به قیمت چوب روسی و بر حسب متر مکعب خرید و فروش مینماید. متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده چوب روسی هستیم . 

 

 quote 1521046459690

Tebjoo co. A major producer of hybrid paulownia seedlings. Buy and sell paulownia wood in iranIMG 20180717 192045 218

 

 

 

 

 

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

طراحی سایت
دوشنبه 30 دي 1398.
تاریخ شمسی :