شرکت طب جویان طبیعت از کلیه کشاورزان و سرمایه گذاران و علاقه مندان به محیط زیست دعوت می نماید تا در کاشت بهترین گونه گیاه پالونیا و کاشت درخت پائولونیا (paulownia ) پالونیا ی هیبریدی و اصلاح شده تضمینی با سوددهی عالی سرمایه گذاری نمایند . چوب درخت پالونیا  بهترین چوب صنعتی است و برگهای پالونیا بهترین علوفه دام میباشد  و شکوفه های بسیار زیبای درخت پالونیا هم خاصیت دارویی دارند و هم برای پرورش زنبور عسل کاربرد دارند. برگ های این درخت ده برابرسایر درختان اکسیژن تولید میکنند . بهترین کشت تلفیقی با گیاهان دیگر هستند و خاک بیابان را به خاک حاصلخیز تبدیل میکنند.  درخت پالونیا هیبرید معجزه طبیعت است.

darabhoseynzade001

 

سه اصل مهم شرکت طب جو برای برنامه ریزی کشاورزی مدرن در شرایط فعلی ایران عبارتند از :

1- کشت محصولی که کم آب باشد . ( علت :با توجه به نابود شدن منابع آبهای زیر زمینی کشور و عدم مدیریت بارش و تولید باران و نیاز شدید به حفظ محیط زیست )

2- کشت محصولی که دائمی و با دوام باشد . (علت : دائمی یعنی با یک بار خرید ، بطور دائم نسل اندر نسل بتوانند ازآن استفاده کنند . بادوام یعنی کشاورز مجبور نباشد از ترس خراب شدن محصول به هر قیمتی به دلال ها بفروشد .)

3- سوددهی بسیار بالایی داشته باشد. ( علت : بهبود رفاه اجتماعی و بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزان و جامعه با جلوگیری از هدر دادن آب .)

 

  هر نهال پالونیای هیبریدی اصلاح شده طب جو امسال ۵۵ هزار تومان هست .حدود پنج سال بعد از کاشت درخت پالونیا ، هر درخت به ارتفاع ۱۵ تا ۲۰ متر و به قطر حدود ۴۰ سانتی متر میرسد و ارزش حداقل یک ملیون و پانصد هزار تومان به قیمت روز را دارد که در هکتار از ۶۷۰ عدد تا حداکثر ۱۰۰۰ عدد کشت میشود . آموزش و مشاوره و نظارت ما به همراه قرارداد بلند مدت تضمین عقیم بودن بذر درخت و تضمین خرید محصول به شما داده میشود .  

بهترین نهال تضمینی پائولونیا (پالونیا) نهال هیبریدی اصلاح شده سریع رشد با تضمین عقیم بودن بذر آن است ، زیرا اگر بذر این درخت عقیم نباشد گونه مهاجم محسوب میشود بطوریکه هر درخت بالغ حداقل ۲ ملیون بذر در سال تولید میکند که اگر در مزرعه اطراف این درخت ریخته شود و شرایط رشد مهیا شود بصورت علف هرز رشد میکند و نه درخت میشود و نه اجازه رشد به محصول مزرعه مجاور میدهد. همچنین ریشه درخت پالونیا تا عمق سه متری مزرعه نباید به آب برسد ،زیرا یا ریشه می پوسد و یا در سطح زمین مزرعه خود و همسایه پخش میشود.

لطفا رعایت اصول کار پالونیا را جدی بگیرید.

جهت کمک به اقتصاد کشاورزان و ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ محیط زیست با کشاورزی نوین و اصلاح الگوی کشت از کشاورزان ، سرمایه گذاران و علاقه مندانی که دنبال تولید ضمانت شده با منفعت مناسب می باشند دعوت می شود در شبکه های اجتماعی طب جو tebjoo عضو شوند و با درخت سریع رشد پالونیا هیبرید (پائولونیا) آشنا شوند و مطالعه کنند .

ما جوابگوی سوال های شما هستیم. همراه با قرارداد خرید تضمینی محصول.

برای اصلاح الگوی کشت و ترویج فرهنگ درختکاری و کشاورزی نوین و حفظ محیط زیست و کمک به اقتصاد کشاورزان از سرمایه گذاران ، علاقه مندان و کشاورزانی که دنبال محصول تضمینی با سوددهی عالی هستند دعوت میشود تا درکاشت درخت پالونیا گونه هیبرید اصلاح شده این درخت اقدام نمایند .

 

 

 

 درخت پالونیا ( پائولونيا Paulownia ) يا درخت امپراتريس که از هزاران سال پيش در کشور چين کشت می شده است . مردم آن کشور سالهاست درختان پائولونيا را به نشانة خوش يمني و تقدس در اطراف منزل خود مي کارند . اما امروزه با کشف بيشتر خصوصيات چوب و رشد اعجاب انگيز آن موجبات کشت وسيع اين درختان در چين فراهم گرديده است. 

حاصل چندین سال تجربه بررسی تفاوت رشد نهال پالونیای هیبریدی اصلاح شده و نهال معمولی درشرایط یکسان در دو عکس زیرقابل مشاهده است

 kazeronchalaktafavot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در سال ۱۷۸۱ گیاهشناسی سوئیسی بنام تونبرگ در کتاب فلور ژاپن نام علمی درخت پائولونیا (پالونیا paulownia ) را به جنس این درخت گذاشت . و چند سال بعد دانشمندان چینی این گیاه را در زیر تیره  scrophulariacea قراردادند و ۹ گونه آن به نام های زیر شناسایی کردند :

  • 1- p.fortunei  
  • 2- p.catalpifolia
  • 3- p.elongata
  • 4- p.kawakamii
  • 5- p.fargesii
  • 6- p.taiwainana
  • 7- p.albipholea
  • 8- p.tomentosa
  • 9- p.australis

 

که نوع پالونیای هیبریدی ترکیب ژنتیکی اصلاح شده این نهال هم هست که انواع مختلف دارد وتوسط کشورها و شرکت های مختلف تولید می شود .

نوع هیبریدی شرکت ما مقاومت دمایی بالاتر و رشد سریعتر و چوب باکیفیت تری تولید می کند و هیچ گونه تهاجم وآفتی برای مزارع مجاور ندارد .

لطفا دقت بفرمایید.

در شرکت طب جو ، ما سالها گونه های مختلف پالونیا را از کشورهای مختلف بررسی کردیم و در شهرها و دما ها و ارتفاع های مختلف تست کردیم و تفاوت در جنس ، قلمه ، واریته ، روش تولید و عقیم بودن بذرش و مقاومت نهال به گرما و سرما و تنش های دمایی و سرعت رشد و حجم چوب دهی را بررسی کردیم تا بتوانیم بهترین نهال را تولید کنیم که در سراسر کشور رشد اقتصادی داشته باشد و کمترین قیمت نهال پالونیا هیبرید تضمینی را با قرارداد مشاوره ،نظارت و خرید تضمینی محصول ارائه دهیم .

  

 

 

حاصل چندین سال تجربه بررسی تفاوت رشد نهال پالونیا هیبرید ما طی 4 سال با  رشد درخت چنار طی 22 سال درشرایط یکسان شیراز  در دو عکس زیر قابل مشاهده است. 

 

chenar18shalpalonia1mahshirazchenarvpaloniashirazgoyom4sale

 

 

 

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                            صفحه اینستاگرام شرکت طب جویان طبیعت:      https://www.instagram.com/tebjoo    

کانال آپارات شرکت طب جو  www.aparat.com/tebjoo

 @tebjoo                  کانال تلگرام شرکت طب جو

تحویل مستقیم و بدون واسطه بهترین نهال پالونیا هیبرید طب جو به کشاورز و سرمایه گذار زراعت چوب پالونیا هیبرید در سراسر کشور .

مشاوره رایگان کشت نهال پالونیا هیبرید در ساعت های اداری :        09173056193    *   09037418248

 

 * * *  برخی کاربردهای درخت پائولونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده طب جو ، درخت پالونیا

 1- درخت پائولونیا ده برابر سایر درختان اکسیژن تولید میکند و باعث حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا میشود. 

2- درختی کم آب در کشاورزی است بطور میانگین یک متر مکعب در سال آب نیاز دارد یعنی هر درخت 50 لیتر در هفته با یک قطره چکان آبیاری میشود.

3- درخت پالونیا درختی دائمی است که بیش از 300 سال عمر میکند . در مزارع چوب پالونیا هر 4 تا 10 سال قابل برداشت هست.

4- با هر بار برش درخت مجددا از ریشه جوانه میزند و رشد میکند .

5- درخت پالونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده شرکت طب جو هرگز محاجم نیست زیرا با تضمین عقیم بودن بذر درخت ، نهال را در اختیار کشاورز قرار میدهیم .وقتی نهالی بذرش عقیم میشود رشد بهتری دارد و در برابر آفات و تنش های دمایی مقاوم تر میشود . هرچند قلمه ساقه و ریشه این درخت قابل تکثیر هست .

6- درخت پالونیا سریع رشد ترین درخت دنیاست. طی چهار سال دشتی را به جنگلی سرسبز و پولساز و زیبا تبدیل میکند.که باعث جلوگیری از نابودی جنگها میشود.

7-درخت پالونیا هیبریدی اصلاح نژاد شده، سود دهی اقتصادی بسیار خوبی دارد . سوددهی ازبرگ ها ، شکوفه ها ، چوب و سرشاخه های درخت است.

8- برگ درخت پائولونیا بهترین علوفه برای دام هست و خاصیت دارویی دارد طب جو به قیمت یونجه خرید تضمینی مینماید.

9- شکوفه های بسیار زیبای درخت پالونیا بیشترین گرده جهت پرورش زنبور عسل را دارد و زنبور نیازی به شکر ندارد بنابراین عسل پالونیا کاملا طبیعی و باارزش هست و طب جو خرید تضمینی عسل پالونیا دارد.

10- از سرشاخه های آن بهترین خمیر کاغذ سازی دنیا را میتوان تولید کرد.متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده خمیر کاغذ هستیم در حالی که کاغذ یک کالای استراتژیک است . البته ضایعات چوب پالونیا برای صنعت زغال سازی (ذغال) و تولید پلت سوخت بخاری فسیلی هم استفاده میشود.

 

11- چوب پالونیا بسیار سبک ، محکم و مقاوم است .عایق رطوبت و حرارت و صوت است . چوب پالونیا در دمای 400 تا 470 درجه سانتی گراد شروع به سوختن میکند.

تقریبا بیشتر از دو برابر چوب نراد روسی تحمل حرارت دارد بطوریکه در فرهنگ ژاپنی ها کمد و قفسه های خانگی خود را از چوب پالونیا میسازند تا در زمان آتش سوزی لباس ویا اسناد و اوراق وخود را از آتش در امان نگه دارند. ( فیلم تست آتش بر روی چوب پالونیا در کانال طب جو وصفحه آپارات طب جو قابل مشاهده است )

12- چوب پالونیا هیبرید در برابر موریانه و سوسک های چوبی بسیار مقاوم هست . بطوریکه موریانه هیچ علاقه ای به خوردن این چوب ندارد.                                                 

13-چوب پالونیا هیبرید طب جو موقع خشک شدن تاب بر نمیدارد ، بطوریکه در هوای فضای آزاد هم قابل خشک شدن طبیعی و مناسب هست.                                                   

14- کابردهای چوب پالونیا بسیار گسترده است و ارزش آن از چوب روسی بیشتر است ولی در کشور ما شرکت طب جو به قیمت چوب روسی و بر حسب متر مکعب خرید و فروش مینماید. متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده چوب روسی هستیم . 

paulowniatebjoo woodwork

15- برخی کاربردهای چوب پالونیا هیبرید طب جو : کاغذ سازی ، خراطی ، مبلمان ، پله و نرده پله ، کابینت و کمد ، میز و صندلی ، در و پنجره و ظروف آشپزخانه ، دکوراسیون داخلی اداری و مسکونی ، پالت و بسته بندی ، نمای ساختمان ، آلاچیق و کلبه چوبی و طراحی فضای سبز و پارکینگ و سایبان و راهرو ، اسباب بازی های چوبی ، مجسمه های چوبی و هنرهای حجمی ، سالن سونا ی خشک و بخار ، قایق و کشتی سازی ، تخته اسکی موج سواری ، دمپایی و کفش طبی ، زغال سازی ذغال سازی و پلت سوختی بخاری و شومینه حرارتی ، منبت درشت ، چوب بستنی ، خلال دندان و ...

فیلم  و توضیح برخی از نمونه کارها در کانال های شرکت  :    

کانال آپارات شرکت طب جو  www.aparat.com/tebjoo

          اینستاگرام شرکت طب جویان طبیعت      https://www.instagram.com/tebjoo

کانال تلگرام شرکت طب جو   telegram.me/tebjoo 

 

تحویل مستقیم و بدون واسطه بهترین نهال پالونیا هیبرید طب جو به کشاورز و سرمایه گذار زراعت چوب پالونیا هیبرید در سراسر کشور .

لطفا سوال های خود را یادداشت بفرمایید ودر ساعت های اداری تماس بگیریدجهت اطلاع بیشتر با شماره زیر در ارتباط باشید. 

  09337227787   *    09037418248  *   09173056193

 به فکر آینده شغلی مناسب با درآمد عالی هستید؟ همین امروز دست به کار شوید و آینده خود را بسازید.

زیبایی ها ساختنی هستند. 

به امید سبزشدن میهن عزیزمان ایران 

 برخی پروژه های کاشت درخت پالونیا هیبرید طب جو

quote 1521046459690

  

Tebjoo co. A major producer of hybrid paulownia seedlings. Buy and sell paulownia wood in iran 

paloniabarbari 

 

 

 

 

 

 

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

طراحی سایت
چهارشنبه 18 تير 1399.
تاریخ شمسی :

موقعیت ما در نقشه

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.