افزودن به علاقمندی ها
برای افزودن به لیست علاقمندی ها ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در صورتی که هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید.
الوار چهارتراش پالونیا تخته پالونیا الوار چهار تراش پائولونیا
ویژگی های محصول

قیمت الوار چهارتراش رامبری شده پالونیا هیبرید طب جو بر حسب متر مکعب الوار با توجه به متراژ و کیفیت حدود 7700000 تومان میباشد.

چوب پالونیا هیبرید بسیار سبک و محکم است حمل و بارگیری و جابجایی آن راحت و سریع است و براحتی و سریع برش میخورد و در مدیریت زمان در یک کارخانه چوب بسیار با ارزش است.

الوار پالونیا علاوه بر سبکی آن ، بسیار محکم و براحتی برش و ساب خورده میشود.

بافت طبیعی الوار چهار تراش پالونیا هیبرید بسیار زیبا، ظریف و روشن و خوش نقش است. با توجه به فرم الوار پالونیا هیبرید و رنگ پذیری بسیار عالی الوار پائولونیا طب جو کاربردهای بسیار گسترده ای در صنایع مبل سازی ،کاغذ سازی ، کبریت سازی ، پله و نرده پله و سرپله و سرستون چوبی ، ابزار صنعتی چوبی و ابزار موسیقی مثل ویالون و گیتار و پیانو و تار و ...، خلال دندان پالونیا، چوب آبسلانگ پزشکی ، خراطی پالونیا مجسمه سازی پالونیا ، دکوراسیون چوبی و لوازم چوبی منزل میز و کمد و صندلی پالونیا، ظروف چوبی آشپزخانه و تجهیزات ورزشی و اسباب بازی های چوبی از چوب و الوار پالونیا هیبرید دارد.

طبق تجربه مجموعه طب جو ، چوب و الوار پالونیا هیبرید به راحتی قابل تبدیل به ترمووود پالونیا هست.

چوب پالونیا هیبرید طب جو بطور طبیعی میتواند در فضای آزاد بدون تاب خورگی یا بدون پیچ خوردگی خشک شود و در دستگاه خشک کن هم الوار پالونیا هیبرید طب جو تاب بر نمیدارد و این یک مزیت بسیار عالی در صنعت چوب میباشد.

تخته چهار تراش رامبری شده پالونیا هیبرید طب جو بسیار سبک و محکم و مقاوم در برابر آتش و رطوبت است.

مقاومت چوب و الوار پالونیا هیبرید در برابر رطوبت و آب در عین سبکی آن موجب شده تا بهترین تخته های اسکی روی آب و موج سواری و قایق های چوبی و کشتی های تفریحی را از این چوب بسازندو در ساخت صندلی و دکوراسیون داخلی هواپیما ها و کشتی های تجاری هم استفاده شود.

رسانایی حرارتی پایین چوب پالونیا هیبرید طب جو موجب میشود تحمل حرارت بسیار بالاتر را نسبت به سایر چوب ها داشته باشد بطوریکه در دمای حدود ۴۲۰ تا ۴۷۰ درجه سانتیگراد مشتعل میشود در حالی که چوب روسی نراد در دمای ۲۴۰ درجه میسوزد .

خاصیت رزونانسی الوار چوب پالونیا هیبرید آنرا تبدیل به بهترین چوب برای تولید ابزار موسیقی در صنعت تولید گیتار و پیانو و سه تار و ... کرده است.

چوب پالونیا هیبرید طب جو بطور طبیعی میتواند در فضای آزاد بدون تاب خورگی یا بدون پیچ خوردگی خشک شود و در دستگاه خشک کن هم الوار پالونیا هیبرید طب جو تاب بر نمیدارد و این یک مزیت بسیار عالی در صنعت چوب میباشد .

  • تضمین سلامت و اصالت کالا
  • 8,900,000 تومان
    7,700,000 تومان
طراحی و ساخت وبسایت توسط www.shopikar.com