افزودن به علاقمندی ها
برای افزودن به لیست علاقمندی ها ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در صورتی که هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید.
عمده فروشی نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو پائولونیا
ویژگی های محصول

نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو با تضمین عقیم بودن بذرش و هیبرید بودن و با قرارداد بلند مدت مشاوره و نظارت و خرید تضمینی محصول با سوددهی بسیار عالی قابل کشت در سراسر کشور عزیزمان ایران

سفارش های بیشتر از هفتصد عدد نهال پالونیا هیبرید طب جو شامل قرارداد و ۱۲ درصد تخفیف نسبت به خورده فروشی یعنی هر نهال اکنون هشتادو پنج هزار تومان هست وبا شامل قرارداد بلند مدت و شامل تحویل در محل شهر خریدار با آموزش و نظارت کشت نهال میباشد.

سفارش های بین پانزده تا هفتصد نهال شامل ۱۲ درصد تخفیف نسبت به تک فروشی میشوند .

زراعت چوب صنعتی پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو بعد از مشاوره و بررسی دقیق محل کشت و امکان سنجی رشد تجاری بهترین نهال پالونیا هیبرید قابل ثبت سفارش و تحویل در محل اجرای پروژه می باشد. همراه با قرارداد بلند مدت مشاوره ، نظارت و خرید تضمینی محصول میباشد.

نهال پالونیا ۲۳ گونه رسمی دارد که ۹ مدل معمولی و ۱۴ مدل هیبرید است.که هر یک دارای کیفیت های مختلف میباشد .

نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو با تضمین عقیم بودن بذر درختش تحویل داده میشود.

در مجموعه طب جو ، سالها گونه های پالونیا را از کشور های مختلف در شهرها و دماهای مختلف بررسی کرده و تفاوت در جنس گونه قلمه ، نوع واریته و روش تولید و تضمین عقیم بودن بذرش و عدم مهاجم بودن نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو برای محیط زیست و مقاومت نهال به سرما و گرما و مقاومت در برابر تنش های دمایی و سرعت رشد و حجم چوب دهی را بررسی کرده ایم تا بتونیم بهترین نهال را تولید کنیم که در سراسر کشور جواب دهد ، نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده ما بنام طب جو را تولید کرده و با مشاوره ، نظارت کاشت و خرید تضمینی محصول ارائه میدهیم ، قیمت عمده فروشی امسال  ۸۵ هزار تومان هست

بهترین سایز برای جابجایی نهال ما حدود کمتر از نیم متر هست، هر درخت در هفته حدود ۵۰ الی ۱۰۰ لیتر آب همراه با تغذیه کودی های معمولی به توجه به خاک منطقه شما لازم دارد .

اکنون یک درخت ۵ ساله ما که قطر چهل سانت و تنه ۷ متر وارتفاع حدود پانزده متر دارد حدود سه ملیون تومان ارزش دارد که بعد از برش اول مجددا ریشه جوانه میزند و رشد میکندو تا ده دوره تکرار میشود که درهکتار حداکثرهزار درخت ، جمعا میشه سه میلیارد تومان درآمد، 

سریع رشدترین نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو

09173056193

مشاوره رایگان، ساعت های اداری درخدمتیم

شرایط خاک مناسب پالونیا :

بهترین شرایط خاک مناسب برای کشت نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو خاک لومی شنی هست .

در زمین مزرعه تا عمق چهار متری خاک ، حتی در زمستان نباید تاکید میکنم نباید به آب برسید. زیرا اگه در عمق کمتر از سه متر ریشه پالونیا به آب برسد ریشه درخت نمیتواند در عمق حرکت کند یا میپوسد و یا به طرف سطح زمین پخش میشود تا بتواند وزن و ارتفاع درخت را نگه دارد که نیفتد . مخصوصا این اتفاق در برخی نقاط شمال کشور ویا در برخی از خاک های حاشیه دریای خزر که سطح آب بالا هست ممکن است بیفتد.( توصیه ما برای زمین های شمال که سطح آبشان بالاست همان کشت برنج است. ولی جاهایی مثل اصفهان و فارس که آب ندارند، نباید نباید برنج بکارند . )

شوری خاک یا ای سی خاک حداکثر تا ای سی سه هزار میکروزیمنس مشکلی ندارد.

محدوده پی اچ پنج تا هشت قابل کشت هست.

هرچه درصد تی ان وی خاک یا آهک خاک کمتر باشد رشد بهتری خواهد داشت،

شرایط آب مناسب پالونیا:

هر چه آب شرین تر باشد رشد درخت پالونیا بهتر هست ، شوری آب حداکثر تا ای سی سه هزار میکروزیمنس مشکلی ندارد. آب زیادی ریشه درخت پالونیا را میپوساند و ریشه درخت نمیتواند حرکت کند.

قبل از قرارداد کشت تجاری برای آب های لب شور حتما نتیجه آزمایش آب لازم هست .

چرا زراعت چوب پالونیا هیبرید طب جو:

درخت چوب پالونیا هیبرید میکاریم تا مجبور نباشیم جنگل را ببریم بخاطر چوب یا ذغال و ... تا مجبور نباشیم ارز دولتی مردم را صرف واردات چوب روسی از کشورهای دیگر کنیم ، تا بیشترین اکسیژن در هکتار را تولید کنیم تا بهتر نفس بکشیم تا آمار مرگ و میر در اثر آلودگی هوا کمتر شود ( مرگ سالانه حدود چهار میلیون نفر در اثر آلودگی هوا فقط در آسیا) 

تازمین را جایی بهتر برای زندگی همه جانداران کنیم

تا با مصرف آب کمتر توسط کشاورز بیشترین سودآوری با کمترین ریسک را داشته باشیم زیرا محصول پالونیا هیبرید هرچه بماند نه تنها خراب نمیشود بلکه با ارزش تر هم میشود و خرید محصولش تضمینی با سوددهی عالی است. به_امید_سبزشدن_وطن_عزیزمان_ایران 

متاسفانه وضعیت محیط زیست ، نابودی جنگل ها ، فرونشست خاک ، کم آبی و اقتصاد بیمار کشاورزی کشور ما خیلی خراب تر از تصور باور عمومی مردم کشور ما هست. این وظیفه ارگانهای دولتی مثل جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی ، محیط زیست که با بودجه تحقیقاتی سالانه بیت المال را درست به کار ببندند و گیاهان مختلف را در شرایط مختلف کشور کشت کنند و تمام ریسک و مشکلاتش را برطرف کنند و به نژادی انجام دهند یا اصلاح الگوی کشت کنند و کشاورزان را راهنمایی کنند و با کشاورزان قرارداد تضمینی ببندند و به کشاورزان سود بسیار عالی برسانند.

ما روستا را با امکانات و رفاه میپسندم با بهترین خانه و ماشین و امکانات آنطور که لیاقت زحماتی که میکشد را داشته باشد، روستایی باید رفاه داشته باشد تا بماند و جنگل را بسازد، وگر نه مجبور میشود به شهر برود که تولید کشاورزی خراب تر و بحران بیکاری و شغل کاذب یا بماند و جنگل را نابود میکند برای ساختن رفاه خودش بدون هیچ دلگرمی وبدون امید به آینده . 

ولی درغیاب خدمت شایسته مسئولان و کارشناس مربوطه ما روی چندین محصول از جمله آلوورا نوع باربادنسیس مکزیکی کار کردیم و چندین کارخانه را مشاوره دادیم که نوشیدنی تولید میکنند که متاسفانه الان بازارش اشباع شده و چهار ساله که دیگه به کشاورزان توصیه نمیکنیم . کینوا و استویا و چندین مورد دیگه هم همزمان با پالونیا تحقیقات و بازاریابی داخلی وخارجی کردم اما تاکنون بهترین درآمدزایی باکمترین ریسک را پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو داردکه ما با تضمین عقیم بودن بذرش و تضمین هیبرید بودن با قرارداد بلند مدت مشاوره، نظارت و خرید تضمینی محصول با سوددهی بسیار عالی در سراسر کشور ایران بعد از بررسی و امکان سنجی مزرعه ، تحویل میدهیم.

به امید سبز شدن وطن عزیزمان ایران

  • تضمین سلامت و اصالت کالا
  • ارسال رایگان
  • 97,000 تومان
    85,000 تومان
طراحی و ساخت وبسایت توسط www.shopikar.com