افزودن به علاقمندی ها
برای افزودن به لیست علاقمندی ها ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در صورتی که هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید.
خرده فروشی نهال پالونیا هیبرید نهال درخت پالونیا
ویژگی های محصول

نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو با تضمین عقیم بودن بذرش و هیبرید بودن و مشاوره و نظارت و خرید تضمینی محصول با سوددهی بسیار عالی قابل کشت در سراسر کشور عزیزمان ایران

سفارش خورده فروشی نهال پالونیا هیبرید کمتر از هفتصد عدد نهال درخت پالونیا هیبرید طب جو میباشد و حداقل سفارش خوده فروشی یک سبد پانزده تایی نهال پالونیا است.

تعداد پانزده عدد تا هفتصد عدد قیمت نهال شامل ۱۲ درصد تخفیف نسبت به تک فروشی میشود یعنی قیمت هر نهال ۸۵۰۰۰ تومان میشود و هزینه حمل با خریدار هست.

برای تعداد بیشتر از هفتصد عدد نهال، قیمت هر نهال ۸۵۰۰۰ تومان که دارای حمل رایگان تا مزرعه خریدار با قرارداد ده ساله مشاوره ، نظارت و خرید تضمینی محصول می باشد .

پالونیا انواع مختلف دارد بهترین نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو به صورت خورده فروشی هم جهت تست در مناطق مختلف ارسال میشود .

هزینه ارسال توسط خریدار پس از تحویل در محل پرداخت میشود .

نهال پالونیا ۲۳ گونه رسمی دارد که ۹ مدل معمولی و ۱۴ مدل هیبرید است.که هر یک دارای کیفیت های مختلف میباشد .

نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو با تضمین عقیم بودن بذرش تحویل داده میشود.

در مجموعه طب جو ، سالها گونه های نهال پالونیا را از کشور های مختلف در شهرها و دماهای مختلف بررسی کرده و تفاوت در جنس گونه قلمه ، نوع واریته و روش تولید و تضمین عقیم بودن بذرش و عدم مهاجم بودن نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو برای محیط زیست و مقاومت نهال به سرما و گرما و مقاومت در برابر تنش های دمایی و سرعت رشد و حجم چوب دهی را بررسی کرده ایم تا بتونیم بهترین نهال را تولید کنیم که در سراسر کشور جواب دهد ، نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده ما بنام طب جو را تولید کرده و با مشاوره ، نظارت کاشت و خرید تضمینی محصول ارائه میدهیم ، قیمت عمده فروشی هرنهال پالونیا هیبرید اصلاح شده مجموعه ما امسال ۸۵ هزار تومان هست

بهترین سایز برای جابجایی نهال ما حدود کمتر از نیم متر هست، هر درخت در هفته حدود ۵۰ الی ۱۰۰ لیتر آب همراه با تغذیه کودی های معمولی با توجه به نتیجه آزمایش خاک منطقه شما لازم دارد .

اکنون یک درخت ۵ ساله ما که قطر چهل سانت و تنه ۷ متر وارتفاع حدود پانزده متر دارد حدود سه ملیون تومان ارزش دارد که بعد از برش اول مجددا ریشه جوانه میزند و رشد میکندو تا ده دوره تکرار میشود که درهکتار حداکثرهزار درخت ، جمعا میشه سه میلیارد تومان درآمد، 

سریع رشدترین نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو

09173056193

شرایط خاک مناسب پالونیا :

بهترین شرایط خاک مناسب برای کشت نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو خاک لومی شنی هست .

در زمین مزرعه تا عمق چهار متری خاک ، حتی در زمستان نباید تاکید میکنم نباید به آب برسید. زیرا اگه در عمق کمتر از سه متر ریشه پالونیا به آب برسد ریشه درخت نمیتواند در عمق حرکت کند یا میپوسد و یا به طرف سطح زمین پخش میشود تا بتواند وزن و ارتفاع درخت را نگه دارد که نیفتد . مخصوصا این اتفاق در برخی نقاط شمال کشور ویا در برخی از خاک های حاشیه دریای خزر که سطح آب بالا هست ممکن است بیفتد.( توصیه ما برای زمین های شمال که سطح آبشان بالاست همان کشت برنج است. ولی جاهایی مثل اصفهان و فارس که آب ندارند، نباید نباید برنج بکارند . )

شوری خاک یا ای سی خاک حداکثر تا ای سی سه هزار میکروزیمنس مشکلی ندارد.

محدوده پی اچ پنج تا هشت قابل کشت هست.

هرچه درصد تی ان وی خاک یا آهک خاک کمتر باشد رشد بهتری خواهد داشت،

شرایط آب مناسب پالونیا:

هر چه آب شرین تر باشد رشد درخت پالونیا بهتر هست ، شوری آب حداکثر تا ای سی سه هزار میکروزیمنس مشکلی ندارد. آب زیادی ریشه درخت پالونیا را میپوساند و ریشه درخت نمیتواند حرکت کند.

قبل از قرارداد کشت تجاری برای آب های لب شور حتما نتیجه آزمایش آب لازم هست .

درخت چوب پالونیا هیبرید میکاریم تا مجبور نباشیم جنگل را ببریم بخاطر چوب یا ذغال و ... تا مجبور نباشیم ارز دولتی مردم را صرف واردات چوب روسی از کشورهای دیگر کنیم ، تا بیشترین اکسیژن در هکتار را تولید کنیم تا بهتر نفس بکشیم تا آمار مرگ و میر در اثر آلودگی هوا کمتر شود ( مرگ سالانه حدود چهار میلیون نفر در اثر آلودگی هوا فقط در آسیا) 

تازمین را جایی بهتر برای زندگی همه جانداران کنیم

تا با مصرف آب کمتر توسط کشاورز بیشترین سودآوری با کمترین ریسک را داشته باشیم زیرا محصول پالونیا هیبرید هرچه بماند نه تنها خراب نمیشود بلکه با ارزش تر هم میشود و خرید محصولش تضمینی با سوددهی عالی است. 

به_امید_سبزشدن_وطن_عزیزمان_ایران 

زیبایی_ها_ساختنی_هستند 

 تولید و توزیع بهترین نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو برای زراعت چوب پالونیا هیبریدی برای برداشت چوب صنعتی با درآمد بسیار عالی .

آموزش کاشت درخت پالونیا ، انواع نهال پالونیا ، کاشت درخت پالونیا هیبرید ، کاشت نهال پالونیا هیبرید ، کاشت پالونیا هیبرید طب جو ، درختکاری نوین

مناسبترین قیمت نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده و قیمت درخت پالونیا ، قیمت انواع نهال پالونیا

  • تضمین سلامت و اصالت کالا
  • 0 تومان
    97,000 تومان
نهال پالونیا هیبرید طب جو درخت پالونیا هیبرید طب جو
تولید و توزیع بهترین نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو برای زراعت چوب پالونیا هیبریدی برای برداشت چوب صنعتی با درآمد بسیار عالی .
طراحی و ساخت وبسایت توسط www.shopikar.com