توجه                                                            توجه
نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو فقط و فقط بطور انحصاری در سراسر کشور توسط این شماره موبایل شرکت ثبت سفارش و تحویل میشود
۰۹۱۷۳۰۵۶۱۹۳
در غیر اینصورت هیچ ارتباطی با نهال طب جو ندارد و شرکت طب جو هیچ  مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت

بنام ایزد یکتا 

ضمن سلام عرض ادب و احترام به بازدیدکنندگان دوستان وسروران گرامی

با مصرف محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی ارگانیک ،زندگی سالم را به خانواده خود هدیه کنیم.

شرکت طب جویان طبیعت بنیان به شماره ثبت 1203 در زمینه اصلاح الگوی کشت درکشاورزی نوین ، تولید ، فرآوری و بسته بندی محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی فعالیت دارد .

سه اصل مهم شرکت طب جو برای برنامه ریزی کشاورزی مدرن در شرایط فعلی ایران عبارتند از :

1- کشت محصولی که کم آب باشد . ( علت :با توجه به نابود شدن منابع آبهای زیر زمینی کشور و عدم مدیریت بارش و تولید باران و نیاز شدید به حفظ محیط زیست )

2- کشت محصولی که دائمی و با دوام باشد باشد . (علت : دائمی یعنی با یک بار خرید خرید ، بطور دائم نسل اندر نسل بتوانند ازآن استفاده کنند . بادوام یعنی کشاورز مجبور نباشد از ترس خراب شدن محصول به هر قیمتی به دلال ها بفروشد .)

3- سوددهی بسیار بالایی داشته باشد. ( علت : بهبود رفاه اجتماعی و بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزان و جامعه با جلوگیری از هدر دادن آب .)

بنابراین کشت محصولاتی مانند درخت پالونیا و بوته آلوئه ورا و ...را در دستور کار تولید و ترویج به کشاورزان شرکت قرارداده ایم .

برای آگاهی در مورد نهال و درخت پائولونیا در بخش نهال پالونیا هیبریدی سایت مراجعه و برخی پروژه های کشت پالونیا شرکت طب جو را مشاهده بفرمائید  .

نهال تضمینی پائولونیا ( درخت پالونیا) پالونیای هیبریدی اصلاح نژاد شده سریع رشد

و در اینستاگرام و کانال تلگرام شرکت به آدرس زیر مشاهده و بررسی بفرمائید.

https://www.instagram.com/tebjoo

   tebjoo  @ 

شرکت طب جو از کلیه کشاورزان و سرمایه گذاران و علاقه مندان به محیط زیست دعوت می نماید تا در کاشت بهترین گونه درخت پائولونیا (paulownia) پالونیا هیبریدی و اصلاح شده تضمینی با سوددهی عالی سرمایه گذاری نمایند . چوب این درخت بهترین چوب صنعتی است و برگهای با ارزش برای علوفه دام و شکوفه های بسیار زیبای دارویی که برای پرورش زنبور عسل کاربرد دارد.

درخت پالونیا هیبرید ده برابر سایر درختان آلودگی را جذب و ده برابر اکسیژن تولید میکنند . بهترین کشت تلفیقی با گیاهان دیگر هستند و خاک بیابان را به خاک حاصلخیز تبدیل میکنند. این درخت معجزه طبیعت است البته گونه های مهاجم و روش های کشت غیر اصولی هم در بازار هست که ارزش اقتصادی برای کشت ندارند .

شرکت " طب جو " به همه عزیزانی که از قبل با ما در ارتباط بوده اند و تجار محترمی که به تازگی قصد همکاری با مجموعه ما رادارند با کمال افتخار اعلام می داریم کهآمادگی تامین و اجرای هر میزان کشت نهال پالونیا هیبرید (پائولونیای هیبریدی ) اصلاح شده را برای سراسر کشوردارد .

آمادگی معرفی و اجرای طرح فرآوری محصولات درخت پالونیا ( پائولونیا) در سراسر ایران  را دارد. آمادگی ارسال نهال پالونیا هیبرید و اجرای پروژهای صنعتی واقتصادی کشت زراعت چوب پائولونیا را در خارج از کشور با تضمین خرید محصول نیز دارد . 

  • به امید سبز شدن وطن عزیزمان ایران

09173056193

09037418248

 

روزانه افراد بسیاری از شهرهای مختلف کشور با ما جهت کشاورزی نوین ، کشت هیدروپونیک ، کشت آیروپونیک ، کشت مدرن اقتصادی و برای تولید چوب پالونیا و برگ آلوورا در تماس هستنند.  کشاورزان وسرمایه گزارانی که قصد تولید یک کسب و کار جدید را دارند. 

تجار ، وارد کنندگان چوب روسی  ( چوب نراد روسی و چوب راش روسی ) که تصمیم دارند چوب پالونیا هیبرید ایرانی را جایگزین چوب روسی کنند و صادر کنندگان محترمی که متقاضی چوب پالونیا هیبرید و فرآوری محصولات پالونیا هستند و در همکاری خود مصمم هستند ، مجموعه ما خالصانه آماده همکاری میباشد.

شرکت  طب جویان طبیعت بنیان با برند   " طب جو "   به همگی عزیزانی که از قبل با ما در ارتباط بوده اند و تجار محترمی که به تازگی قصد ارتباط با مجموعه  ما را دارند ، با کمال افتخار اعلام می داریم که آماده عرضه نیاز عزیزان متقاضی نهال پالونیا هیبرید ، چوب پالونیا و سایر فرآورده های پالونیا مثل شکوفه ، عسل و برگ پالونیا  و همچنین برگ و پودر آلوورا در هر تناژ به منظور اجرای همکاری پیوسته می باشیم.

 شرکت طب جو با تولید نهال پالونیا هیبرید و درخت چوب پالونیا هیبرید طب جو وتولید عمده برگ و بوته (پاجوش) آلوورا دارویی نوع باربادنسبس میلر ، با چندین مزرعه در شهرهای مختلف استان فارس و بوشهر تعدادی گلخانه در فارس و اصفهان آماده همکاری با هموطنان ، تولید کنندگان و صادر کنندگان محترم می باشد. تاکنون با چندین کارخانه بصورت مشارکتی در فرآوری گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی همچون پودر وعصاره آلوورا در حال تولید می باشد. آمادگی پذیرش سفارش های شما در تولید محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی را دارد.

آماده عقد قرارداد با کارخانه ها جهت فرآوری محصولات درخت پالونیا و گیاه آلوورا می باشد. تمام محصولات دارای تضمین کیفیت و ارگانیک بودن هست.

آماده مشارکت و اعطای نمایندگی فروش محصولات در سایر شهرستانها و آماده همکاری با صادرکنندگان محترم می باشد .

نهال تضمینی پائولونیا ( درخت پالونیا) پالونیای هیبریدی اصلاح نژاد شده سریع رشد

طب جو ، جویای سلامتی است .
(  طب جو tebjoo ) با آرزوی سلامتی وموفقیت برای همه هم وطن های گرامی .

 

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

طراحی سایت
چهارشنبه 18 تير 1399.
تاریخ شمسی :

موقعیت ما در نقشه

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.